יש לך שאלות?

יש לנו תשובות!

האם הוויסקי יכול להתקלקל?

כשמדובר על משקה כמו וויסקי, המכיל לפחות 40% אלכוהול בנפח, אירוע מסוג זה הוא נדיר ואף כמעט בלתי אפשרי, רובם המכריע של המקרים הבודדים בהם נצפו חביות וויסקי שהתקלקלו, היה כאשר הן היו מאוד מבוגרות(סביב גיל 50).

כמה זמן לוקח למכור חבית וויסקי?

חבית וויסקי אינה מנייה ולכן המכירה אינה נעשית בלחיצת כפתור, מדובר בנכס פיזי(בדומה לדירה). אנחנו נפעיל את כל הקשרים ברשותינו על מנת למכור את החבית ע"פ רצון הלקוח, הניסיון שלנו בשוק הראה כי מכירת חבית היא אירוע שלרוב לא יעלה על מספר שבועות(בדרך כלל מדובר על תהליך של מספר ימים בודדים). אנחנו בMyWhisky מקבלים את הרווח שלנו רק לאחר מכירת החבית, ולכן נשקיע את מיטב המאמצים במכירה יעילה וזריזה תוך מקסום רווחים. .

האם אוכל לראות את החבית שלי?

כמובן! במידה ותרצה לבקר את החבית שלך בסקוטלנד, נוכל לקבוע ביקור במחסן של החבית שלך(עם זאת, חשוב לזכור שהמחסן הוא לא מרכז מבקרים ולא יכול לארח בכל רגע נתון, לכן מומלץ תמיד לתאם מראש ולבדוק שזה אכן מתאפשר)

איך אני מוודא שהחבית באמת שייכת לי?

רכישת החבית נעשית ישירות מול הגופים המורשים בבריטניה, והם יפיקו לכם את שטר הבעלות על שמכם, כלומר, אתם רשומים בתור הבעלים הבלעדיים של הנכס.

האם השווי של וויסקי יכול לרדת?

בעולם ההשקעות הכל יכול לקרות וזה חלק מהסיכונים שיש בהשקעות, עם זאת אנו דואגים לגידור סיכונים מקיף ועד היום לא נתקלנו בירידת ערך של חבית וויסקי.

איך אדע מהו שווי החבית במשך השנים?

אחת לשנה נערכת הערכת שווי ע"פ שווי שוק לחבית ע"י גורמים מקצועיים בבריטניה  לאחר הערכה זו אתם תקבלו דו"ח שנתי המתייחס למצב שוק הוויסקי ערך הנכסים שלכם והערכה אסטרטגית של מנהל תיקי ההשקעות שלכם.

היכן מוחזקות חביות הוויסקי שלי?

החביות של לקוחות שלנו מוחזקות ברחבי סקוטלנד במחסנים מורשים בעלי תו תקן מטעם רשות האלכוהול הסקוטית, שם עובדי המחסן מקפידים על תנאי אחסון אופטימליים ומוודאים את תקינות ובריאות כלל החביות באופן שוטף.

מה זה ``נתח מלאכים``(Angle's Share)?

"נתח המלאכים" הוא כינוי לאידוי טבעי שנצפה בחביות וויסקי לאורך השנים – כמו כל נוזל, עם הזמן חלק מתכולת הוויסקי בחבית התאדה (ממוצע של 2% בשנה מהתכולה הנוכחית בחבית), עם זאת, הערכות השווי של החביות שלנו נעשות לאחר ההתחשבות באידוי, ומתוך הבנה שמדובר בתופעה גורפת בכלל החביות בשוק. 

מה קורה אם יש נזק לחבית שלי?

בדיוק בשביל זה יש לנו ביטוח על הנכס! החביות מבוטחות ע"י חברות הביטוח מהגדולות בבריטניה מפני כל נזק וגניבה ע"פ הערכת שווי שנתית. הנכס שלכם מבוטח לפי השווי הנוכחי שלו!

האם אוכל לטעום את הוויסקי שלי או להשתמש בו?

כמובן! חבית הוויסקי היא שלך לכל דבר! תוכל לבקש להוציא דגימה או בקבוק מהחבית שלך בכל זמן.

מה היתרונות של MyWhisky?

היתרונות שלנו מגולמים בכל אורך חיי ההשקעה החל ממציאת החבית הנכונה עבורך בעלת פוטנציאל לעליית ערך מירבי ובמטרה לרכוש במחיר הנמוך ממחיר השוק.
תפעול שוטף ומענה כולל במהלך השנים. כמו כן מכירת הנכס בסוף התהליך ע"פ רצון הלקוח במטרה למקסם רווחים.

ההשקעה שלך בוויסקי מתחילה כאן: