הצהרת נגישות

עדכון: אוקטובר 2023.

כללי
MyWhisky שואפת להבטיח ששירותיה יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלות. MyWhisky השקיעה כמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר עבור אנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות ב-Mywhisky.org
Mywhisky.org מעמיד לרשות את יישומון הנגישות לאתר UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. אנו שואפים לציית להנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG) 2.1, רמה AA, כדי לספק חוויה מכילה וקלה לשימוש לכל המשתמשים שלנו.

הפעלת תפריט הנגישות
ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של Mywhisky.org על ידי לחיצה על מקש הטאב כאשר הדף נטען לראשונה או על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בצד העמוד. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתן רגע עד שתפריט הנגישות ייטען בשלמותו.

כתב ויתור
MyWhisky ממשיכה במאמציה לשפר ללא הרף את הנגישות של האתר והשירותים שלה מתוך אמונה שזו החובה המוסרית הקולקטיבית שלנו לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם לבעלי מוגבלויות מאיתנו.

במאמץ מתמשך לשפר ולתקן בעיות נגישות באופן מתמיד, אנו גם סורקים באופן קבוע את Mywhisky.org עם סורק הנגישות של UserWay כדי לזהות ולתקן כל מחסום נגישות אפשרי באתר שלנו.
למרות המאמצים שלנו להפוך את כל הדפים והתוכן ב-Mywhisky.org לנגישים במלואם, ייתכן שחלק מהתוכן עדיין לא הותאם במלואו לתקני הנגישות המחמירים ביותר. ייתכן שהדבר נובע מכך שלא נמצא או זיהה את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך
אם אתה נתקל בקושי עם תוכן כלשהו באתר Mywhisky.org או זקוק לסיוע בכל חלק מהאתר שלנו, אנא צור איתנו קשר בשעות העבודה הרגילות כמפורט להלן ואנו נשמח לסייע.

צור קשר
אם ברצונך לדווח על בעיית נגישות, יש לך שאלות כלשהן או זקוק לסיוע, אנא צור קשר עם תמיכת הלקוחות של MyWhisky באופן הבא:

דוא"ל: service@mywhisky.org